Box na hamburger z cukrové třtiny 160 x 160 x 80 mm BIO OK

Box na hamburger z cukrové třtiny 160 x 160 x 80 mm BIO OK

Vaše cena bez DPH
3,20 Kč
Vaše cena s DPH
3,87 Kč
3,2
Kód
25.04050
Balení
ks

Na dotazBox na hamburger z cukrové třtiny
Tyto boxy na hamburgery z cukrové třtiny jsou vyrobeny z jediné ingredience.
Z biomasy (nevyužité odpadní zbytky cukrové třtiny po jejím průmyslovém zpracování), tedy z čistě přírodní, již použité suroviny.
Rostlinný materiál je používáním našich misek využit na 100%.

Naše EKO BIO boxy na hamburgery jsou bez lepidel, bez aditiv, bez výplní, bez nátěru/vrchní folie – bez vyztužení, bez plastu a bez papíru.
Do přírody se naše misky z biomasy po svém použití vrací tím nejužitečnějším způsobem, snadno a přirozeně formou domácího kompostování.
Naše EKO boxy na hamburgery z cukrové třtiny lze skutečně kompostovat v domácích podmínkách bez jakýchkoli zvláštních nároků a podmínek, na zahradách, v sadech apod.

Tyto vynikající ekologické gastro obaly lze samozřejmě rovněž ukládat do nádob na BIO odpad.

Naše eco friendly gastro boxy na hotová jídla, jsou prvním skutečně ekologickým gastro obalem vhodným zejména pro ekologické balení hamburgerů, a co je hlavní, následně, po svém použití, se stávají biologickým odpadem.
Ať už by se naše jednorázové boxy na hamburgery po splnění svého účelu ocitly v přírodě kdekoli, neuškodí, ale prospějí jí.
Je to stejné, jako by na louce či v lese byla odhozena slupka od brambor, ohryzek jablka či sláma.

Jedná se tedy o plně kompostovatelné jednorázové gastro obalové materiály.

Naše EKO - BIO boxy na hamburgery se na rozdíl od mnoha ostatních jednorázových boxů na hamburger z cukrové třtiny a jednorázových menu boxů z cukrové třtiny při kontaktu s tekutinou a omastkem v přiměřené době nerozmočí a neprosáknou.
Toho je dosaženo několikaletým výzkumem a vývojem samotného materiálu a v neposlední řadě také špičkovým technologickým zařízením používaným při výrobě těchto ekologických jednorázových boxů na hamburger a ekologických jednorázových menu boxů.

V Ecoware Solutions, kde pro nás tyto udržitelné obalové materiály vyrábí, využili desítek let svých zkušeností v zemědělském zpracovatelském průmyslu a realizovali průkopnický výzkum a vývoj s cílem přeměnit odpad z cukrové třtiny na komerčně životaschopné spotřebitelské produkty.
Tyto 100% BIO obalové materiály jsou vyrobeny pouze tepelným stlačením biomasové drtě do požadovaného tvaru a velikosti za použití speciálně navržených forem. Díky tomuto tepelnému stlačení jsou produkty pevnější a odolnější.
Stmelená vnitřní vlákna zajišťují našemu jednorázovému BIO nádobí odolnost vůči vodě a mastnotě.

Biomasová drť pochází z rostlinného odpadu, jako jsou stébla cukrové třtiny.
Drť je rafinována tak, aby neprodukovala žádný chemický odpad. Během celého procesu výroby není produkován žádný pevný ani plynný odpad a veškerá využitá voda je recyklována.
Naším cílem je nabízet moderní udržitelný gastro obalový materiál, eko jednorázové nádobí, jako je například právě box na hamburger z cukrové třtiny, které jsou té nejlepší kvality, a zároveň jsou cenově dostupné.
Naše jednorázové gastro BIO obaly jsou hygienicky schváleny pro přímý styk s potravinami a také velmi dobře fungují při kontaktu s potravinami a hotovými teplými i studenými jídly.

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Menu box z cukrové třtiny 228 x 160 x 80 mm 1-dílný BIO OK

Menu box z cukrové třtinyTyto menu boxy z cukrové třtiny jsou vyrobeny z jediné ingredience.Z biomasy (nevyužité odpadní zbytky cukrové třtiny po jejím průmyslovém zpracování), tedy z čistě přírodní, ...

49,34 Kč / ba1 (10 ks)
4,934 Kč / ks
Na dotaz

Akce

Menu box EKO z cukrové třtiny 2-dílný 1000 ml

Menu box z cukrové třtinyTyto dvoudílné menu boxy z cukrové třtiny jsou vyrobeny z jediné ingredience.Z biomasy (nevyužité odpadní zbytky cukrové třtiny po jejím průmyslovém zpracování), tedy z čistě ...

317,50 Kč / bal (50 ks)
6,350 Kč / ks
Skladem
Menu box z cukrové třtiny 178 x 160 x 50 cm s víčkem BIO OK

Menu box z cukrové třtinyTyto menu boxy z cukrové třtiny jsou vyrobeny z jediné ingredience.Z biomasy (nevyužité odpadní zbytky cukrové třtiny po jejím průmyslovém zpracování), tedy z čistě přírodní, ...

4,70 Kč / ks
 
Na dotaz