STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM

Nakupujete obalové materiály, jednorázové nádobí a hygienu pro svou podnikatelskou činnost pravidelně? 
Neváhejte nás kontaktovat, staňte se našim partnerem a získejte řadu výhod!
Kontaktujte obchodního manažera a domluvte si obchodní podmínky na míru.Obchodní manažer pro velkoobchody
Jaroslava Tanciková 
mobil 602 140 734
e-mail: tancikova@ecofol.czECOFOL je specializovaný velkoobchod, který se již od roku 1995 zabývá prodejem a distribucí obalových materiálů, jednorázového nádobí a hygieny.
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími výrobci z Asie i Evropy. Máme pro vás na skladě k dispozici více než 1000 tun zboží, což představuje téměř 2500 druhů výrobků na přibližně čtyřech tisících paletách. Ročně prodáme přes 300 milionů kusů zboží.

Od roku 2006 nabízíme zákazníkům z ČR i SR jako výhradní dovozce vlastní produktovou řadu obalových materiálů a jednorázového nádobí ideal pack®, které pro nás dle našich požadavků vyrábějí významní světoví výrobci tohoto zboží. Samozřejmé je, že k distribuovaným výrobkům vlastníme veškeré atesty a že naše produkty splňují potřebné hygienické normy.

ECOFOL patří mezi přední distributory obalových materiálů, jednorázového nádobí a hygieny a tyto výrobky dodáváme mnoha našim distribučním partnerům po celé České republice.

 

ECOFOL je silný partner v oblasti obalových materiálů, jednorázového nádobí a hygieny


ECOFOL & distributoři

Věříme, že naše velikost, šířka našeho sortimentu, mnoho druhů obalových materiálů i jednorázového nádobí z tradičních i moderních ekologických surovin a materiálů, jejich příznivé ceny i poctivost našeho podnikání, pro vás budou užitečné a že přispějí k vašemu obchodnímu úspěchu.
 
  • Pravidelně pro vás připravujeme akční nabídky, o kterých vás informujeme formou newsletterů
  • Pro vaší snadnou orientaci je na našem e-shopu uvedena celá řada užitečných informací, fotografických vyobrazení jednotlivých výrobků i videí
  • Stále rozšiřujeme portfolio našeho sortimentu a přinášíme na český trh nejnovější materiály i výrobky, které jsou pro balení jídel, potravin i produktů nepotravinářského charakteru, v souladu s platnými zákony a legislativou, používány v celé Evropské unii.
  • Pravidelně vám přinášíme celou řadu odpovědí, informací a zajímavostí týkajících se tématu obalových materiálů a ekologie, přičemž tyto informace, názory, komentáře a přehledy jsou podepřeny předními odborníky z řad zástupců předních výrobců obalových materiálů v rámci EU, ale i dalších firem a profesí, kterých se tato témata týkají
  
ECOFOL & poctivost
Obalové materiály patří mezi výrobky, které jsou specifické, spotřebovávají se ve velkém počtu kusů a není snadné zjistit, zda tyto výrobky jsou neošizené, poctivé. Oproti tomu naše výrobky jsou vždy poctivé a do výroby zadávané v souladu s parametry, které našim zákazníkům posléze deklarujeme.