NAŠÍM KRÉDEM JE POCTIVOST

Víme, že nabídka na trhu je široká. Přesto máme za to, že naši zákazníci mají řadu velmi dobrých důvodů, proč navázat obchodní vztah právě s námi a dlouhodobě v něm setrvat.

Hlavním důvodem, proč to takto učinilo již více než 1500 obchodních partnerů, je naše poctivost.

 
Rovněž si velmi zakládáme na vysoké kvalitě našich výrobků, úrovni logistiky či flexibilitě v kontaktu s našimi partnery. Nabízíme několik důvodů, proč si myslíme, že toto můžeme říci.
 
Podnikáme totiž nejen proto, abychom dosahovali přiměřeného zisku, ale stejně tak i proto, abychom vám byli skutečně prospěšnými a spolehlivými partnery.
Naše odbornost
Na českém trhu s obalovými materiály a hygienou působíme 25 let. Dobře se v této oblasti orientujeme a víme, jak nejlépe uspokojit potřeby našich zákazníků.
 
Značka ideal pack®
Jsme výhradními dovozci obalů značky ideal pack®. ideal pack® je naše vlastní produktová značka, proto můžeme garantovat ideální a neměnné parametry obalových materiálů této značky. Výrobky jsou pečlivě prověřovány a jsou hodnoceny jako optimální z hlediska poměru kvality a ceny. Výrobky vždy odpovídají deklarovaným údajům, zejména rozměrům, tloušťce a druhu materiálu, návinu, počtu kusů v balení a dalším specifikacím. ideal pack® řadu svých výrobků průběžně rozšiřuje, což našim partnerům umožňuje rychlé přizpůsobení vyvíjející se situaci v jejich oboru.

Zboží
S
polupracujeme s výrobci obalových materiálů z řady  zemí světa, v každém okamžiku pro vás máme skladem kolem 1500 druhů zboží v celkovém objemu ca 1000 tun.