ECOFOL - našim krédem je poctivost NAŠÍM KRÉDEM JE POCTIVOST, ECOFOL JE SPOLEHLIVÝ A POCTIVÝ PARTNER
 
Jsme poctiví a vyplácí se to. Víme, že nabídka na trhu je široká. Přesto jsme přesvědčení, že naši zákazníci mají řadu velmi pádných důvodů, proč s námi navázali obchodní vztah a dlouhodobě v něm setrvávají. Hlavními důvody, proč to takto učinilo již více než 7000 obchodních partnerů, je naše poctivost a stabilita.
 
Rovněž si velmi zakládáme na vysoké kvalitě všech našich výrobků, špičkové úrovni logistiky a flexibilitě při řešení potřeb našich partnerů. Komplexní zákaznický servis pokrývá celou Českou Republiku.
 
Podnikáme proto, abychom dosahovali přiměřeného zisku, ale stejně tak i proto, abychom vám byli skutečně prospěšnými a spolehlivými partnery.
IDEAL PACK - ECOFOL
Naše odbornost v oblasti obalových materiálů a gastro obalů 
Na českém trhu s obalovými materiály a hygienou působíme více než 25 let. Dobře se v této oblasti obalů orientujeme a víme, jak nejlépe uspokojit potřeby našich zákazníků.
 
Značka ideal pack® garance vysoké a neměnné kvality
Jsme výhradními dovozci obalů a obalových materiálů značky ideal pack®. ideal pack® je naše vlastní produktová značka, proto můžeme garantovat ideální a neměnné parametry obalových materiálů této značky. Výrobky jsou pečlivě prověřovány a jsou hodnoceny jako optimální z hlediska poměru kvality a ceny. Výrobky vždy odpovídají deklarovaným údajům, zejména rozměrům, tloušťce a druhu materiálu, návinu, počtu kusů v balení a dalším specifikacím. ideal pack® řadu svých výrobků průběžně rozšiřuje, což našim partnerům umožňuje rychlé přizpůsobení vyvíjející se situaci v jejich oboru. Mezi nejoblíbenější zboží této značky opatří zatavovací misky, pizza krabice, potravinářské přířezy, mikrotenové tašky, igelitové tašky, papírové tácky, papírové kelímky na kávu a čaj, jednorázové rukavice a roušky a další.

Skladové zásoby
Spolupracujeme s výrobci obalových materiálů z řady  zemí světa, v každém okamžiku pro vás máme skladem kolem 2500 druhů zboží v celkovém objemu ca 1300 tun. Díky množství skladových zásob vykrýváme potřeby jak našich partnerů a velkoodběratelů, tak ve velmi rychlém čase expedujeme i maloobchodní zásilky.