Tácek EKO 11x17 cm č. 3 kraft

Tácek EKO 11x17 cm č. 3 kraft

Vaše cena bez DPH
41,00 Kč
Vaše cena s DPH
49,61 Kč
41
Kód
25.02810
Balení
bal/100 ks, krt/20 bal

Na dotazPapírové tácky EKO 11 x 17 cm č. 3 jsou oblíbeným výrobkem zejména prodejců fast foodů, bister a stánkových prodejců.
V neposlední řadě EKO tácky dobře poslouží při letních party a zahradních oslavách.
Papírový tácek EKO je určený pro krátkodobý styk se suchými netukovými potravinami. Na papírových táccích eko se obvykle podávají nejrůznější chlebíčky, zákusky a podobné rychlé občerstvení.
Papírových tácků EKO v naší nabídce naleznete více velikostí (velikosti 3, 4 a 5)
Papírovým táckem EKO lze snadno, prakticky a ekologicky nahradit běžné nádobí, které je třeba umývat v průmyslových myčkách. Jejich provozem se spotřebovává velké množství elektrické energie a v neposlední řadě je pitná voda znečišťována průmyslovými chemikáliemi a dezinfekcí.
EKO papírové tácky jsou vyráběné z kraftového papíru, jehož základní surovinou pro výrobu je obvykle některá z měkkých dřevin. K výrobě kraftového papíru může být použit například bambus.
Jedná se tedy o čistě přírodní suroviny, ze kterých jsou eko tácky vyráběny.
EKO papírový tácek se po splnění účelu, pro který byl vyroben, šetrně vrátí do přírody.

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Tácek EKO 13x20 cm č. 4 kraft

Papírové tácky EKO 13 x 20 cm č. 4 jsou oblíbeným výrobkem zejména prodejců fast foodů, bister a stánkových prodejců.V neposlední řadě EKO tácky dobře poslouží při letních party a zahradních oslavách....

49,00 Kč
bez DPH, bal/100 ks
Na dotaz
Tácek EKO 18x26 cm č. 5 kraft

Papírové tácky EKO 18 x 26 cm č. 5 jsou oblíbeným výrobkem zejména prodejců fast foodů, bister a stánkových prodejců.V neposlední řadě EKO tácky dobře poslouží při letních party a zahradních oslavách....

80,00 Kč
bez DPH, bal/100 ks
Na dotaz