STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM

Nakupujete obalové materiály, jednorázové nádobí a hygienu pro svou podnikatelskou činnost pravidelně ?
Neváhejte nás kontaktovat, staňte se našim partnerem a získejte řadu výhod !

Kontaktujte svého obchodního zástupce a domluvte si obchodní podmínky na míru.Obchodní manažer pro velkoobchody
Jaroslava Tanciková 
mobil 602 140 734
e-mail: tancikova@ecofol.czECOFOL je specializovaný velkoobchod, který se již od roku 1995 zabývá prodejem a distribucí obalových materiálů, jednorázového nádobí a hygieny.
Spolupracujeme s výrobci z řady zemí Asie a Evropy. Máme pro vás na skladě stále více než 1000 tun zboží, což představuje téměř 1700 druhů výrobků na přibližně třech tisících paletách. Ročně prodáme přes 300 milionů kusů zboží.

Od roku 2006 nabízíme zákazníkům z ČR i SR jako výhradní dovozce vlastní produktovou řadu obalových materiálů a jednorázového nádobí ideal pack®, které pro nás dle našich požadavků vyrábějí významní světoví výrobci tohoto zboží. Samozřejmé je, že k distribuovaným výrobkům vlastníme veškeré atesty a že naše produkty splňují potřebné hygienické normy.

ECOFOL patří mezi přední distributory obalových materiálů, jednorázového nádobí a hygieny a tyto výrobky dodáváme mnoha našim distribučním partnerům po celé České republice.

ECOFOL je silný partner v oblasti obalových materiálů, jednorázového nádobí a hygieny

ECOFOL & distributoři
Věříme, že šířka našeho sortimentu, mnoho druhů obalových materiálů i jednorázového nádobí z tradičních i moderních ekologických surovin a materiálů, jejich příznivé ceny i poctivost našeho podnikání, pro vás budou užitečné a že přispějí k vašemu obchodnímu úspěchu.

 
  • Pravidelně pro vás připravujeme akční nabídky, o kterých vás informujeme formou newsletterů
  • Pro vaší snadnou orientaci je na našem e-shopu uvedena celá řada užitečných informací, fotografických vyobrazení jednotlivých výrobků i videí
  • Stále rozšiřujeme portfolio našeho sortimentu a přinášíme na český trh nejnovější materiály i výrobky, které jsou pro balení jídel, potravin i produktů nepotravinářského charakteru, v souladu s platnými zákony a legislativou, používány v celé Evropské unii.
  • Pravidelně vám přinášíme celou řadu odpovědí, informací a zajímavostí týkajících se tématu obalových materiálů a ekologie, přičemž tyto informace, názory, komentáře a přehledy jsou podepřeny předními odborníky z řad zástupců předních výrobců obalových materiálů v rámci EU, ale i dalších firem a profesí, kterých se tato témata týkají
     
ECOFOL & poctivost
Obalové materiály patří mezi výrobky, které jsou specifické, spotřebovávají se ve velkém počtu kusů a není snadné zjistit, zda tyto výrobky jsou neošizené, poctivé. Oproti tomu naše výrobky jsou vždy poctivé a do výroby zadávané v souladu s parametry, které našim zákazníkům posléze deklarujeme.