MOŽNOSTI PLATBY V ESHOPU ECOFOL.CZ - VELKOOBCHOD S OBALOVÝM MATERIÁLEM


Ikona - platba v hotovosti a na dobírkuPlatba v hotovosti / na dobírku
Platbu v hotovosti je možné realizovat u kteréhokoli způsobu doručení zboží či při osobním odběru v sídle společnosti v Ústí nad Labem. 


 Ikona - platba bankovním převodemBankovní převod / Faktura
Platba bankovním převodem na účet provozovatele ECOFOL, s.r.o. č.ú. 2106780227/0100 vedeného u Komerční Banky. Jako variabilní symbol platby zadávejte číslo objednávky. Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, má zákazník právo na okamžité vrácení částky zpět na účet, ze kterého byla platba provedena. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet. Zboží je expedováno do konce následujícího pracovního dne od připsání částky na náš účet.

 Ikona - platba na fakturu se splatnostíSplatnost
Tuto formu platby mohou využívat naši dlouhodobí obchodní partneři s dobrou platební morálkou a to pouze na základě našeho předchozího schválení. ECOFOL, s.r.o. si vyhrazuje právo tuto možnost kdykoli zrušit. Sjednání individuálních platebních podmínek předchází vzájemná dohoda. Více info zde


 Ikona - platba platební kartou nebo rychlým převodemKartou online
Platba je možná u těchto vydavatelů debetních a kreditních karet: VISA, VISA Electron,  Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic. Platba online kartou je rychlá a přenos je šifrovaný a bezpečný. Platbu zajišťuje platební brána GOPAY. Je tedy možné využít jak platby platebními kartami, tak tzv. rychlým bankovním převodem mezi obvyklými bankami. Můžete využít i převod pomocí služby PAYPAL. 

ECOFOL - doprava a platba po celé ČR