NENECHTE SE ŠIDIT - OD NÁS DOSTANETE JEDINĚ POCTIVÝ A KVALITNÍ OBALOVÝ MATERIÁLECOFOL - prověřeno zákazníky

 
Podobně jako v mnoha jiných oborech podnikání v České republice platí i v oblasti obchodu s obalovými materiály a hygienou, že řada výrobců i distributorů těchto výrobků své produkty šidí. Někteří více či méně nevědomě, jiní promyšleně a cíleně. V ECOFOLU si zakládáme na tom, aby byl náš zákazník vždy maximálně spokojený. Od roku 2015 naše produkty označujeme tzv. "pečetí poctivosti".

ECOFOL - nenechte se šiditPříklady šizení produktů u nepoctivých prodejců:
Obalové materiály patří mezi výrobky, které jsou  specifické, spotřebovávají se ve velkém počtu kusů a není snadné zjistit, zda tyto výrobky jsou neošizené, poctivé. Oproti tomu naše výrobky jsou vždy poctivé a do výroby zadávané v souladu s parametry, které našim zákazníkům posléze deklarujeme. Abychom tedy vymezili naše poctivé výrobky od ostatních, začali jsme naše nejprodávanější výrobky od roku 2006 označovat produktovým logem „ideal pack“.

Od roku 2015 naše výrobky navíc označujeme tzv. „pečetí poctivosti“, abychom ještě více zdůraznili hlavní princip našeho podnikání.
 
V případě Vašeho zájmu o prověření podobných výrobků jiných dodavatelů se na nás neváhejte obrátit. Naši pracovníci Vám bezplatně a nezávazně zpracují odborné posouzení těchto výrobků a porovnají jejich deklarované parametry se skutečností.