Zatavovací stroj Menupack ECO

Vaše cena bez DPH
18 500,00 Kč
Vaše cena s DPH
22 385,00 Kč
18500
Kód
05.00008
Balení
ks

Na dotazZatavovací balička hotových jídel, která ve spojení s našimi zatavovacími miskami a zatavovací fólií spolehlivě zajistí nejlevnější balení obědů.
ECOFOL, s.r.o. & Menubox, s.r.o.
ECOFOL je výhradním distributorem zatavovacích strojů a příslušenství slovenské výrobní společnosti Menubox pro Českou republiku
Kvalitní zatavovací stroje MenuPACK EKO ze Slovenské republiky s roční zárukou. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Na českém trhu se vyskytují asijské kopie těchto balicích strojů. Tyto napodobeniny však za o něco málo nižší cenu nabízí výrazně nižší kvalitu. Vyplatí se koupit za dobrou cenu kvalitní zatavovací stroj a raději se v klidu věnovat výrobě jídel, namísto řešení zbytečných potíží s porouchaným nekvalitním balicím strojem

Kompaktní balicí stroj MenuPACK EKO je určený pro restaurace a jídelny. Tento kvalitní zatavovací stroj je vyráběn ve Slovenské republice. Tato zatavovací balička je ideální do menších a středních provozů, pro snadné balení hotových jídel do misek určených zejména pro rozvoz zákazníkům. Balící stroj je vhodný do kuchyní, které zabalí až 160 hotových jídel za hodinu. Balička hotových jídel je vhodná pro umístění na standardní pracovní stůl či pult.

K zatavovacímu stroji dodáváme rovněž kompletní sortiment matric, zatavovacích misek a teplem smrštitelnou zatavovací fólii.

Novinkou v našem sortimentu jsou zatavovací EKO BIO misky z cukrové třtiny.
Tyto zatavovací EKO – BIO misky jsou svými rozměry i strukturou materiálu navrženy právě pro zatavovací stroje (zatavovací baličky hotových jídel) MenuPACK EKO.
Naše BIO misky jsou unikátní, skutečně ekologické gastro obalové materiály bez lepidel, bez aditiv, bez výplní, bez nátěru/vrchní folie – bez vyztužení, bez plastu a bez papíru.
Do přírody se naše zatavovací EKO BIO misky po svém použití vrací tím nejužitečnějším způsobem, snadno a přirozeně formou domácího kompostování.
Tyto vynikající ekologické gastro obaly lze samozřejmě rovněž ukládat do nádob na BIO odpad.
Když vezmeme v úvahu ekologičnost našich produktů z bagasy a přidáme naši první skutečně ekologickou zatavovací BIO fólii (v prodeji v průběhu roku 2020), bude se jednat o unikátní, 100% ekologický, běžným způsobem v domácích podmínkách kompostovatelný obalový materiál používaný pro zatavování a balení hotových jídel.

EKO BIO misky zatavovací rovněž skvěle fungují v zatavovacích baličkách obědů MenuPACK EKO, ve spojení s našimi standardními zatavovacími fóliemi.


Prezentační video zatavovacího stroje:  https://www.youtube.com/watch?v=SO7oBlWSwnY

Technická specifikace zatavovacího a balicího stroje MenuPACK EKO:
 • Mikroprocesorový systém regulace teploty
 • Automatické napnutí a ořez zatavovací fólie
 • Snadná výměna matric pro různé druhy misek
 • Možnost zatavení do fólie sypkých, granulovaných, tekutých i pevných pokrmů
 • Možnost zatavení do fólie horkých i studených potravin a jídel 
 • Možnost nastavení cyklu zabalení
 • Maximální rozměry misky: 240 mm délka, x 190 mm šířka x 140 mm výška
 • Záruka na stroj 1 rok
 • Rozměry: 500 x 240 x 235 mm
 • Délka kabelu: 2.7 m
 • Napětí: 220/230 V 50 Hz / 3 A, výkon 500W
 • Běžně užívaný název je zatavovací balička, zatavovací balička hotových jídel, stroj na balení hotových jídel či zatavovací stroj na potraviny. 
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat

Akce

Blistrovací stroj Ora E-192

Manuální stroj pro zatavovací misky Elektronická regulace teploty nastavená pro utěsnění PP100% Nerezová konstrukce Realizujeme desky přizpůsobitelné vašim miskám Rozměry stroje: 250x480x600 mmVelikos...

19 900,00 Kč / ks
 
Na dotaz
Balicí stroj poloautomat MenuPACK MP500A

ECOFOL, s.r.o. and Menubox, s.r.o.ECOFOL je výhradním distributorem zatavovacích strojů a příslušenství slovenské výrobní společnosti Menubox pro Českou republiku.Kvalitní zatavovací poloautomatické s...

42 900,00 Kč / ks
 
Na dotaz