Fólie pro misky zatavovací PET/PP 185mm 2,7 kg

Fólie pro misky zatavovací PET/PP 185mm 2,7 kg

Vaše cena bez DPH
474,90 Kč
Vaše cena s DPH
574,63 Kč
474,9
Kód
03.011101
Specifikace
50 mic, 225 m
Balení
rol

Na dotazZatavovací (zatavitelná) fólie 
Zatavovací (zatavitelná) fólie 
PET/PP 185mm a zatavovací misky jsou ideálním řešením pro balení hotových jídel, pro jejich následný rozvoz a dočasné uchování před jejich konsumací. Zatavovací miska je spolu se zatavovací fólií určena pro balení teplých i studených hotových jídel a polotovarů. V zatavovací misce uzavřené zatavovací (zatavitelnou) fólií je možné uchovat a převážet nejrůznější sypké, granulované, tekuté i tuhé potraviny a jídla.
Zatavovací PET/PP fólie pro zatavování do misek je vhodná k zatavování různých druhů potravin v ochranné atmosféře, ale i bez ochranné atmosféry. Zatavovací fólie na misku pevně přilne.

Zatavovací fólie a zatavovací misky jsou ideální obaly pro fast food a provozy jako jsou kuchyně, jídelny, vývařovny, restaurace, bistra a další gastro provozy. Jedná se o ekonomické, a hlavně funkční řešení, které je oproti běžným pěnovým menu boxům praktičtější jak pro obsluhu, tak pro koncového strávníka. Hotové jídlo je v zatavovacích miskách hermeticky uzavřeno zatavovací fólií a nehrozí, že by během cesty k zákazníkovi skončilo mimo misku. Naše plastové zatavovací misky (plastové vaničky) jsou po uzavření zatavovací fólií ideálním obalem pro balení hotových jídel. Tyto obaly na hotová jídla jsou plně recyklovatelné. Jedná se o praktické plastové menu boxy, ideální jednorázové obaly na rozvoz hotových jídel.

Další nespornou výhodou zatavovacích misek se zatavovací fólií je použitý materiál, který umožňuje ohřev v mikrovlnné troubě ale i možnost šokového zchlazení pokrmů či zamražení.

Balení jídel do misek, zatavování hotových jídel do fólie
Jedná se z hlediska možnosti kontaminace jídla a potravin o bezpečný způsob balení hotových jídel. Od procesu výroby jídla, naplnění misek hotovým pokrmem, zatavení misky folií v balícím stroji až po dodání (dovoz) hotového pokrmu zákazníkovi.
Jídlo je po celou dobu, po kterou je z restaurace přenášeno či převáženo k zákazníkovi, pod folií chráněno od všech vnějších vlivů.

Zatavovací folie je spolu se zatavovacími miskami plně recyklovatelný obalový materiál, který je po použití určený do odpadních nádob na plast, ze kterých putuje do třídících linek a je dál zpracováván.
 
Výhody balení jídel do zatavovací folie a zatavovacích misek:
 • Ekonomický způsob balení hotových jídel
 • 100% recyklovatelné
 • Hygienické
 • Ekologické
 • Bezpečné při použití - chrání hotové jídlo před kontaminací
 • Testované, certifikované a atestované
 • Vhodné ke styku s potravinami
 • Zdravotně nezávadné
 • Nevyžadují mnoho prostoru při přepravě a uskladnění
 • Vodě odolné a nepromastitelné
 • Lze použít pro teplá i studená jídla
 • Možnost ohřevu v mikrovlnné troubě
 • Možnost šokového zchlazení

  V balení je 1 kus zatavovací fólie. Fólie má tloušťku 50 mic. a návin jedné role je 225 m
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
 • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat

Akce

Fólie pro misky zatavovací PET/peel 185 mm 3 kg

Zatavovací (zatavitelná) fólie Zatavovací (zatavitelná) fólie PET/Peel 185mm a zatavovací misky jsou ideálním řešením pro balení hotových jídel, pro jejich následný rozvoz a dočasné uchování před jeji...

529,90 Kč / rol (3 kg)
176,633 Kč / kg
Na dotaz
Fólie pro misky zatavovací PET/PP 185mm 1,85 kg

Zatavovací (zatavitelná) fólie Zatavovací (zatavitelná) fólie PET/PP 185mm a zatavovací misky jsou ideálním řešením pro balení hotových jídel, pro jejich následný rozvoz a dočasné uchování před jejich...

325,40 Kč / rol
 
Na dotaz

Akce

EKO - BIO fólie pro misky zatavovací PLA 185 mm 2,8 kg

EKO PLA zatavovací (zatavitelná) fólieEKO PLA zatavovací fólie a BIO zatavovací misky jsou ideálním ekologickým řešením pro balení hotových jídel, pro jejich následný rozvoz a dočasné uchování před je...

931,64 Kč / rol (2,8 kg)
332,727 Kč / kg
Na dotaz